Accueil home appliances Samsung 30″ 5-Element Electric Cooktop (NZ30K6330RS/AA) – Stainless Steel
Etiquette
Back to products
Etiquette
Samsung 30″ 5-Element Electric Cooktop (NZ30K6330RS/AA) – Stainless Steel
Compare
Add to wishlist
UGS : 10489117 Catégories : home appliances, kitchen
Description
Product Condition:  Brand New
Type:  Smooth Top
Installation Type:  Built-In
Colour:  Stainless Steel
Colour Family:  Stainless Steel
Cooktop Surface Material:  Glass
Liquid Propane Convertible:  No
Number of Surface Heaters:  5
Electric Cooktop Features
Electric Cooktop – Element Type:  5 x Lamp
Electric Cooktop – Element Description:  2 x 7″ 1500W; 1 x 5″/8″ 2000W; 1 x 6″ 1200W; 1 x 6″/9″ 3300W
Electric Cooktop – Maximum Element Wattage Rating:  3300 W
Electric Cooktop – Drip Bowls:  No
Electric Cooktop – Expandable Elements:  Yes
Electric Cooktop – Bridge Element:  No
Electric Cooktop – Warming Zone:  Yes
Electric Cooktop – Hot Surface Indicator:  Yes
Electric Cooktop – Lift Top Surface:  No
Fluorescent Panel Light:  Yes
Wi-Fi Connectivity:  Built-In
Dimensions
Width (Inches):  30 in
Height (Inches):  2.2 in
Depth (Inches):  21.25 in
Width:  76.2 cm
Height:  5.6 cm
Depth:  53.3 cm
Cut-Out Width (Inches):  28.5 in
Cut-Out Height (Inches):  19.7 in
Cut-Out Depth (Inches):  5.2 in
Cut-Out Height:  49.9 cm
Weight:  16.2 kg
Warranty
Manufacturer’s Warranty – Parts:  1 year
Manufacturer’s Warranty – Labour:  1 year
Produits similaires
-30%
Compare
COSTWAY Refrigerator Small Freezer Cooler Fridge Compact 3.2 cu ft. – Black
home appliances, kitchen
Product Condition:  Brand New Colour Family:  Black Colour:  Black Additional Dimensions Depth – Doors Open 90 Degrees (Inches):  36.6 in
Add to wishlist
Ajouter au panier
Quick view
-30%
Costway Refrigerator Small Freezer Cooler Fridge Compact 3.2 cu ft. Unit
home appliances, kitchen
Product Condition:  Brand New Colour Family:  Grey Colour:  Grey Additional Dimensions Depth – Doors Open 90 Degrees (Inches):  36.6 in
Ajouter au panier
Quick view
-30%
-30%
-30%
-30%
-30%
-30%